Działka budowlana, ul. Cmentarna
Cmentarna, Śniadowo, podlaskie
- 93 500 zł
- 850 m²
- 110 zł/m²
Artur Misiewicz
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Cmentarna
Cmentarna, Śniadowo, podlaskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Cmentarna
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
93 500 zł 850 m² 110 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 93 500 zł (110 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 850 m²
- kształt: prostokąt; długość: 24m; szerokość: 36m
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: House Brothers, zaktualizowane: 30.04.2026
- numer ogłoszenia: 454/5030/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Cmentarna, Śniadowo, łomżyński, podlaskie
Opis nieruchomości
DZIAŁKI BUDOWLANE Z WARUNKAMI ZABUDOWY
Śniadowo | ul. Cmentarna | 100 zł/m²
Na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Śniadowo przy ul. Cmentarnej - w spokojnej części miejscowości, z szybkim dostępem do infrastruktury i dobrym dojazdem.
Działki posiadają wydane warunki zabudowy oraz wykonany projekt podziału - masz pełną jasność co kupujesz i jak możesz zabudować teren.
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
lokalizacja: Śniadowo, ul. (...)
784 981...
784 981 858